Skip to content

Agromax komente

Written by

Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]Për të përdorur faqen tonë të internetit është e nevojshme që ju të mundësojë JavaScript në shfletuesin tuaj. Në VLSI zbatuar shërbimit gjithçka në lidhje me kompanitë dhe pronarët. Kjo lejon për disa sekonda për të marrë informacion të plotë në lidhje me ndonjë kompani. Imprint Company Agromax, adresa ligjore, website zyrtar dhe kontrolloni USRLE në dispozicion në sistemin SPARC (demo në dispozicion për të lira).


Kjo është përgjithësisht e mirë, ndoshta ata janë nxjerrë nga humus, që është nisur për të tretem bimë që u trajtuan me mikroorganizmave tashmë. Përdoret për të fekonduar tokës)) dhe trajtimin

5 Agromax komente

e sëmundjeve të lëkurës në pacientët me / kafshët e fermave. Company Agromax – furnizuesi më i madh i makinerive dhe pajisjeve bujqësore në rajonin Belgorod

.

Agromax përmban një seri të plotë të komponentëve që mundëson ndërtimin e funksioneve vitale të organeve dhe rritjen e duhur dhe zhvillimin. Ajo rrit pjellorinë e tokës, rrit proceset tretjen e lëndës organike, neutralizon efektet e dëmshme të nitrateve jep të padëmshme për mjedisin miqësor kulture për njerëzit. Agromaks – Fertilizers është vendosur në r Krasnodar, Rostov Shosse, 38, nga 301. pothuajse të gjitha lakër wilted dhe nuk mund të shpëtojë ata. Për shumë vite unë e angazhuar në rritje dhe kurrë nuk ka ndodhur.


Sipas FSSP, procedura e hapur e zbatimit kundër kompanisë nuk janë në dispozicion. Objektet tona janë të pajisura me pajisje moderne që lejon për të prodhuar komplekset qumështit me cilësi të lartë dhe pjesë këmbimi për tuba qumështit dhe makina mjelëse. Të gjitha produktet janë të licencuara në përputhje me standardet rregullatore dhe standardet shtetërore. GC “Agromaks” është një prodhues të drejtpërdrejtë, kështu që klientët tanë nuk overpay, blerjen e pajisjeve fermat nga ne. Objektivi kryesor i kompanisë – krijimi i pajisjeve të lartë të cilësisë së qumështit për agro-industrial kompleks i Rusisë

>>>>  Immuno këtu

.

Themeluesit e LLC “Agromax”

Kjo metodë e aplikimit është më e nevojshme për punën në tokë të ulët të fertilitetit. Magnezi – Merr pjesë në formimin e klorofilit, përshpejton rritjen e kopshtarisë, bimë zbukuruese, përmirëson shijen e frutave. Kjo metodë e aplikimit është më e nevojshme për të punuar në tokë nizkoplodorodnyh.


Profili kryesor i kompanisë – kjo është pjesë këmbimi dhe pajisje për industrinë e pulave, bagëti dhe serave. Përfaqësuesit e bizneseve të vogla dhe të mesme në rajonin e Novosibirsk që nga fillimi i pandemisë koronavirusi kanë marrë tashmë më shumë se 1.9 miliardë rubla në subvencione. Ata janë të ndarë në mes të 48 mijë sipërmarrësve. Pleh Agromax – teknologji e re bujqësore që kombinon përparimet e fundit në shkencë

.

Shqyrtime Kompania Agromaks

Kjo koncentrohen – një salcë aktive, e cila përmban të gjitha të rëndësishme për rritjen dhe fruiting materialit, aditivëve për mbrojtjen kundër dëmtuesve, të reduktojë barërat e këqija në shtretër. Penetron lëkurën e tyre, rrit normën e mbirjes prej gati 60% më të shpejtë

5 Agromax komente

mbirjes dhe bën shoots ardhshme fortë dhe i fuqishëm.


Vlera e vlerësimit të transparencës së informacionit është një tregues analitik është llogaritur mbi bazën e informacionit në dispozicion të publikut mbi aktivitetet e subjekteve juridike. Aktiviteti kryesor është “Tregtia me pakicë e pjesëve të automjeteve motorike dhe pajisje”, regjistruar 14 aktivitete shtesë. Organizata Limited Liability Company “AUTO CRUISE” caktuar INN, OGRN, Okpo. Telefoni, adresa e-mail dhe detaje të tjera kontakti “Povolzhskaia Oil Company” në mungon Unifikuar dhe mund të shtohet në një përfaqësues të organizatës.


Agromax – zhvillimi i fermerëve ruse, e cila do të hapë mundësi të reja për ju. Ajo është marrë dhe private cirk dhe fermerët në një shkallë tregtare. Kjo ju lejon të merrni një korrave të mirë edhe në tokë të rënda jopjellor, në kushtet e vështira klimatike të veriut. Ju mund të lihet me një zgjidhje në fillim të pranverës dhe gjithë verës, dimrit në sera dhe serave. Jo vetëm që rrit sasinë totale të frutave në mbledhjen, por edhe cilësinë e tyre – përmbajtjen e sheqerit, vëllimi i ujit, forca zhvishem

>>>>  Wormin çmimi special

.

Aktiviteti kryesor është “të prodhimit të naftës”, raportoi 6 aktivitete të tjera. Organizata Limited Liability Company “Povolzhskaia OIL COMPANY” caktuar INN, OGRN, Okpo..

  • Kur kopjoni materialet hyperlink në -org.com kërkohet
  • Produkti është i përshtatshëm për të gjitha llojet e kulturave bujqësore dhe kopshtarit
  • Kalciumi -. Përshpejton germination e farërave, ndikon në fertilitetin tokës, forcon indet bimore.
  • efikasitet i lartë i saj është konfirmuar nga reagime të shumta të konsumatorëve, certifikimit të cilësisë.

Ideal për zhvillimin normal dhe maturimit të shpejtë. Mund të bëhet në fazën e mbirjes dhe pranverën e hershme në fazat fillim të sezonit në rritje dhe para grumbullimit në vjeshtë.


Karta Kompania ju mund të shikoni deklaratën e plotë të organizatës. Detajet janë në dispozicion nga Regjistri Shtetëror Unifikuar të personave juridikë në formën e një dokumenti elektronik. Shkarko ose të shtypura një ekstrakt nga regjistri, deri më sot në kohën e kërkesës, ose në datën e qëndrimit tuaj në të kaluarën. Kalendari mund të sugjerojnë një kohë kur në pasqyrën kur të dhënave është ndryshuar.


Ja ku jam, për shembull, të gjithë duke përdorur bio-pleh dhe është shumë i

5 Agromax komente

kënaqur me rezultatin e tij. Pas trajtimit, këto mjete do të shkrihet frytet më të mëdha në madhësi dhe kanë tregtueshmëri mirë. E pazakontë për të parë rezultatet e tilla të shpejta, të jetë i sinqertë. Pas përdorimit të parë vënë re se luleshtrydhe ishin më të vezoreve. Këtë vit, ngricat e goditur, kështu që unë edhe dëshpërim.


Agromax

Kjo ndikon në cilësinë mbajtjen dhe transportimin, indekset e mall. Shumica e bimëve, si ata të rriten për të absorbuar azotit, kalium, fosfor, si ata kanë nevojë për kalcium, sulfur, bakër.

>>>>  DR Extenda rast !!!

Një pleh organik efektiv për të gjitha kulturat. Ajo promovon rritjes aktive, rikthen dhe forcon bimore. Mjetet e prodhuara në një paketim të përshtatshëm – në formën e sachets, përmbajtja e cila ka për qëllim për të holluar në 10 litra ujë

.

Kjo është njëqind për qind rezultat i këtij pleh. Rezultati hedhur një sasi të mirë parash për të erës, shoots zavivshie dhe një shumë e emocioneve negative. menaxherë dhe specialistë të ndërmarrjeve të agro-industrial kompleks i vendit – fermave bujqësore, fermave fshatare, përpunimin e bimëve, kompanitë e grurit dhe të tjerët. Dyqan Ofertat shitësit miqësore dhe çmime të arsyeshme.

Përmban boron si chelate dhe membranës pronikatel në përbërjen, duke siguruar thithjen e plotë të borit nga bime dhe rrit lëvizjen e elementit brenda indet bimore. Bor siguron rezistencë në një pikë të rritjes të kushteve të motit, duke parandaluar shkelje të proceseve të rritjes dhe ekuilibër mbajtjen në phytohormones bimore.


Plehrat pse kanë origjinë inorganike, duke i quajtur ato kimi gabuar. Në prodhimin e përdorin minerale natyrore që janë të minuara metodë industriale. aditivëve artificiale në to është zakonisht një minimum, kështu që nuk do të dëmtojë. Agromax – kompleks për fruta, manaferrat, herbs, perime, lule

.

Agromax shqyrtojë aplikimin e plehrave – në fushë të hapur e panxhar dhe luledielli. Rezultatet kanë

kryesore të produktit – produktet bimore të mbrojtjes dhe plehra. Ajo është lehtësisht i tretshëm pleh për aplikim me gjethe, e përdorur për bimët në veçanti nevojën e sasive të mëdha të borit në rritje në një formë të kuptueshme (për eliminimin e shpejtë të mangësi bor në bimë). Bor Agromaks 11% – shumë të koncentruar pleh bor lartë salcë për të kompensuar mungesën e bor në bimë gjatë gjithë sezonit në rritje nga aplikim me gjethe

.

Previous article

Agromax këtu

Next article

Alkozeron ku te blej?

Join the discussion

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *