Skip to content

Choco Lite Extra – produkte origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Vajzat dhe gratë aspirojnë në formën ideale në të gjitha mënyrat e mundshme. Shpesh ajo nuk ka sjellë rezultate të shumëpritur. Nëse keni qasje çështjen tërësisht, do të kemi sukses. Asistent në luftën për një trup të bukur mund të jetë një shtojce dietetike-yndyrë ndezjes Slim çokollatë. Zbuloni më shumë rreth efekteve, përbërësit aktiv, indikacione për përdorim, si të zgjedhur.

Çfarë është një Choco Lite Extra

Choco Lite Extra pije për humbje peshe, e cila është një pluhur të thatë për hollimit me ujin. Ajo është prodhuar nga e njëjta kompani, shitur

20 3 Choco Lite Extra  produkte origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

përmes internetit. Komponenti kryesor aktiv i përbërjes është

një ndërtesë Lingzhi kineze. Choco Lite Extra fast ndihmon në zvogëlimin e peshës në një periudhë të shkurtër kohe për të hequr qafe celulitin, uljen e urisë, të djegur një i vjetër nuk i japin për të formuar qeliza të reja yndyrë. Të siguron se prodhues që është e mundur edhe të mos për të kufizuar veten në pushtet -. Pesha do të shkojë me dietë ish

Përbërja Choco Lite Extra

Struktura Komponenti Choco Lite Extra e pasur, ajo përfshin komponentët bimore aktive, ndihmëse dhe kakao:

 1. kakao i jep të pijë një aromë të këndshme dhe shije. fasule kakao janë të njohura për aftësinë e tyre për të normalizuar metabolizmin dhe për të hequr ndjenjën e urisë. Komponenti forcon sistemin imunitar, përshpejton procesin e oksidimit yndyrë, nxit prodhimin e dopaminës lumtur hormoneve dhe për të reduktuar dëshirat për ëmbëlsirat.
 2. Lingzhi kërpudha – kërpudha kineze normalizes metabolizmin, largon toksina, ul kolesterolin. Komponenti përmirëson gjendjen e trupit, normalizes metabolizmin e lipideve.
 3. Manaferrat

 4. Goji – fillon nivelet procesin e djegies yndyrë, presionin e gjakut dhe normalizojnë sheqerit në gjak, nuk lejojnë overeating. Një burim natyror i antioksidantë.
 5. Ekstrakt i manave Acai – të pasura në cyanidin, e cila nuk është e lejuar për të formuar qeliza të reja yndyrë. Një sobë natyrore yndyrë.
 6. Fara

 7. Chia -. të rritur durimin fizike, nuk i japin depozitë yndyrë
 8. Bishtaja kafe -. Ul oreksin, jep energji dhe forcë, e kemi fuqizuar pronat
 9. Tanin, caffeine, methylxanthine

  -. Përmirësuar ton trupit, të reduktuar oreksin, për të përmirësuar disponimin

 10. acid stearik -. Ul nivelin e kolesterolit në gjak
>>>>  GoSlim çaj - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Veprimi Choco Lite Extra

Cocktails Choco Lite Extra pretendohet përbërës të zakonshëm, të cilët normalizojnë metabolizmin dhe trupin. Efekti kompleks nga përbërësit është efekti anti-viral, sëmundjet anti inflamatore, Normalizimi i sistemit kardiovaskular dhe të frymëmarrjes, efekt qetësues. Suplementi është prekur në mënyrën e mëposhtme:

 • forcon sistemin imunitar;
 • ulur oreksit;
 • përshpejtimin e metabolizmit;
 • heqjen e celulitit;
 • Split yndyrë;
 • niveli normal i sheqerit dhe kolesterolit në gjak;
 • përmirëson disponimin;
 • zvogëlohet mall për ëmbëlsirave;
 • rrit rezistencën ndaj stresit.

  2 3 Choco Lite Extra  produkte origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Përfitimet e pijshëm një tronditje çokollatë Choco Lite Extra përfshijnë faktin se ajo prishet yndyrna, përmirëson tonin e lëkurës dhe rejuvenates trupit. Sipas prodhuesit, pritja e pluhur për të kombinuar me stërvitje dhe dieting. Ajo i jep efektin e një muaji pa efekte anësore, ka një erë të këndshme dhe shije.

Udhëzim manual Choco Lite Extra

Pretendimet prodhues që produkti mund të djegur dhjamin dhe ndihmon për të humbur peshë pa dietë dhe sportit, mund të merren në pyetje. Kjo është vetëm një shtojce dietetike që ndihmon në forcimin e metabolizmit, por në mënyrë të pavarur ajo nuk mund të plotësisht të hequr qafe paund shtesë -. Vetëm në kombinim me dietë dhe ushtrim

Zbatimi sundon Choco Lite Extra

Sipas udhëzimeve, është më mirë për të marrë Choco Lite Extra për mëngjes apo drekë, por në qoftë se ajo nuk punon në kohë të caktuar, pastaj 2-3 orë para gjumit. Ju nuk mund të pini koktej në një stomak bosh për të shmangur çrregullimet në sistemin e

tretjes.

Ju mund të pini një gotë dhallë me krunde ose hani një bar proteinave. 2-3 teaspoons e pluhur trazuar në një gotë me ujë të valë dhe të lënë të mbush për 20 minuta.

Kursi zgjat 2-4 javë, e ndjekur nga një pushim muajsh me një kufizim në përdorimin e ushqimeve të lartë kalori. Ndryshimi i parë në peshë zbuluar në ditën e tretë. Gjatë pritjes, ajo është e rekomanduar që të pini shumë lëngje (së paku 2.5 litra ujë të pastër në ditë). Për të përmirësuar efikasitetin e ushtrimit. Indikacionet e përdorin Choco Lite Extra:

 • shkallë të ndryshme të trashje;
 • tendenca për shtim në peshë;
 • prania e celulitit apo tendencës për shfaqjen e “lëvozhgë portokalli”;
 • një sistem të dobësuar imunitar;
 • nevoja për humbje peshe në një kohë të shkurtër;
 • rritur mall për ëmbëlsirat.

Për shqyrtimin e pacientëve që marrin Slim koktej çokollatë, 97% për javën merr më shumë se 5 kg, për të dytë – 5-10 kg në muaj maksimum rezultojë humbja arriti në 20 kg peshë të tepërt. Vetëm 3% e rasteve përfunduan pa rezultat. Njerëzit vuri në dukje mungesën e lodhjes, një ndjenjë e

1 3 Choco Lite Extra  produkte origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

plotësi gjatë gjithë ditës pas marrjes së pije, rritjen e humor për të gjithë ditën.

Kundërindikimet Choco Lite Extra

Përbërja e Choco Lite Extra përmban natyrore, komponente të dobishme, por kjo nuk përjashton praninë e contraindications. Suplementi është e ndaluar:

 • mitur fëmijët dhe adoleshentët nën moshën 16 vjeçare;
 • moshuar;
 • shtatzënisë, qumështi (gji), sepse ajo mund të shkaktojë abort, rritjen excitability e fëmijës;
 • hipertension (në koktej përmban komponentë që përmirësojnë qarkullimin e gjakut);
 • sufferers

 • alergji, njerëz me intolerancë individuale për komponentët.

Çmimi i Choco Lite Extra

Për të blerë koktej vetëm në dyqanet online, farmaci nuk është për shitje. Ofrimit të është bërë me postë. Paketim origjinal i produktit ka një ngjyrë të kuqe, të shkaktuar hologramin. Çmimet përafërt në koktej Slim Chocolate në Moskë dhe Shën Petersburg:

Shqyrtime mjekëve Choco Lite Extra

Dietitians kanë shprehur pikëpamje të ndryshme mbi punën e Choco Lite Extra. Disa njerëz besojnë se me të vërtetë do të ndihmojë në të humbasin ato paund shtesë. Të tjerë pohojnë se kjo është një dredhi reklamat – shtojcë nuk mund të djegur dhjamin e tyre, nevojën për të kombinuar me klasa palestër dhe kufizimin e furnizimit. Shumica nuk këshillon që të merrni aditivëve përfshira diskutueshme, dhe të shkojnë në ushqimin e duhur. Këtu janë disa komente e mjekëve:

Previous article

Cyto Forte - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Next article

Potencë Amarok për - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi