Skip to content

EMS Six Pack – produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Për shumë njerëz moderne me lodhje e tyre kronike, por në të njëjtën kohë me ritëm të furishëm të jetës, align ideal veten në formë të mirë fizike është për të shkuar në mbrëmje në divan duke parë TV, dhe se trupi vetë ishte e trajnimit dhe rënie në peshë, pa asnjë përpjekje të veçantë nga ana e pronarit.

Ju mendoni se është një përrallë? Po, kjo nuk do të jetë e vërtetë, por vetëm deri kohët e fundit. Derisa shkencëtarët kanë shpikur një të veçantë instrument – stimulim të muskujve. Cilat janë ato? Për këtë në

2 32 EMS Six Pack  produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

këtë artikull ne gjithashtu të ndaluar.

Në përgjithësi, megjithatë, e gjithë vëmendja e tij do të jetë i ri 2017 – EMS gjashtë pack stimulator rrip-muskujve. Dhe analizuar në mënyrë të detajuar se si kjo pajisje punon, ajo që është përdorur, dhe gjithashtu bazuar në komente të shumta në internet shpenzojnë edhe analizën e pavarur si avantazhet dhe disavantazhet e saj.

Në bazë të një informacioni të tillë praktik keni atë do të jetë më e lehtë për të bërë një përfundim – duhet të keni blerë Trajneri AB EMS Six Pack apo jo

.

EMS gjashtë pack rrip-muskujve stimulator – parimi i

Parimi i EMS gjashtë pack stimulator rrip-muskujve boils poshtë për të stimulator tipike e muskujve. Kjo është, një aparat i projektuar për të ndikuar muskujt dhe pulses të vogla elektrike. Kjo çon në tkurrjen e muskujve dhe siguron aktivitetin e tyre fizik (stërvitje) edhe kur vetë njeriu është në pushim të plotë.

Për më tepër, rrymat gjeneruara nga pajisje të ngjashme për të sinjaleve të trurit, kështu që muskujt perceptojnë ato si një referencë të drejtpërdrejtë nga trurit që jep atyre me një kujtesë të caktuara të muskujve. Nga ana tjetër, dizajni i çdo stimulator muskujve përfshin një transformator, qëllimi i së cilës është për të krijuar tension në muskuj përmes elektrodave bashkangjitur për trupin e njeriut.

Por në qoftë se ne jemi duke folur për stacionin AB EMS Six Pack, emri i tij qëndron për dhe përkthehet si:

 • EMS (EMC) – electromyostimulation,
 • Trajner

  (Trajner) trajner.

Kjo është, pajisja vepron si një lloj i një trajner personal në çfarëdo kushte të përshtatshme për të organizuar trajnime për të përmirësuar funksionin e muskujve për shkak të stimulimit të tyre fizik nga impulse elektrike.

Si rezultat, në vend të lëvizjeve të ngarkesës me dhe pa një shumëllojshmëri të pajisjeve sportive personi është vetëm pushimi dhe trupi i tij është i sigurt, e këndshme, por në të njëjtën kohë efektive stërvitje të mjaftueshme.

Dhe kjo nuk është një përrallë, por një realitet i vërtetë pune. Jo rastësisht stimulimin e muskujve, dhe në veçanti, AB trainer EMS gjashtë Pack, tani aq i popullarizuar në mesin e shumë grupeve të konsumatorëve. Si mund të jetë

1 31 EMS Six Pack  produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

ndryshe? palestër pasiv për një numër të madh të njerëzve sot që është pikërisht ajo që ata janë ideale për uljen e peshës të tepërt dhe ndërtimin e muskujve.

AB trainer EMS Six Pack – emërimi

Qëllimi kryesor i EMS gjashtë pack stimulator rrip-muskujve janë si më poshtë:

 • forcimin e muskujve,
 • eliminimin e masës yndyrë,
 • mbushje e gjakut më shumë oksigjen,
 • përmirësimin e qarkullimit të gjakut,
 • uljen e peshë të tepërt
 • elasticitetit rritje të lëkurës.

Kështu, edhe pse ky lloj i stimulator muskujve dhe është quajtur “zona” dhe “makinë shtypi”, në të vërtetë (dhe kjo është shumë e rëndësishme!) Për shkak të formën e saj universale dhe frekuencën e zgjedhur duhet të pulses elektrike (20 Hz ) ajo mund të përdoret për të pothuajse të gjitha pjesët e trupit të njeriut -. mbrapa, armëve, këmbët

Ajo lehtë mund të përsëris kontur e pjesëve të trupit të çdo konfigurimit dhe është i gjithanshëm – ajo mund të

përdoret për të përmirësuar formën në vende të ndryshme. Dhe kjo është e fshehur lehtë nën rroba dhe ata janë të lehtë për t’u përdorur edhe kur i rrethuar nga njerëz.

Është e rëndësishme që AB trajneri EMS gjashtë pack rekomanduar për njerëzit me çdo çehre, dhe kjo mund të përfitojnë të dy fillestar dhe atletë me përvojë. Ai gjithashtu aplikuar me sukses për rehabilitimin e pacientëve të cilët për momentin nuk mund të bëjë lëvizje të caktuara, por që muskujt e tyre nuk janë atrofizuar, ata gjithashtu duhet të ngarkesës.

>>>>  Cardio-9 - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Kështu, EMS gjashtë paketë rrip-muskujve stimulator eshte rutine e përkryer për njerëzit që kanë:

 • ka një dëshirë për të hequr qafe yndyrë të tepërt effortlessly;
 • nuk ka kohë, përpjekje, dhe mundësitë për trajnim në palestër;
 • ka një dëshirë për të përmirësuar performancën e tyre sportive dhe për t’u dhënë muskujt tuaj shumë lehtësim;
 • një mënyrë jetese i ulur është pjesë e realitetit të tyre objektive, por ata duan të kenë muskujt e tyre të trajnuar dhe jo gradualisht kahlili.

Ju lutem, vini re se diskutimin e stimulator muskujve punon 15 modes pushtet, duke i lejuar përdoruesit për të zgjedhur pulsing me

16 3 EMS Six Pack  produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

forcë të tillë dhe frekuencë që do të jetë ideale për të rregulluar ato në një situatë të veçantë – si pacientë zënë shtratin dhe atletët profesionistë.

Në rezultat, aktualisht, imitues është përdorur në mënyrë aktive në mënyrë që të:

 • mbajë trupin në formë të mirë,
 • reduktuar peshën e tepërt,
 • shërim pas lëndimeve
 • rritur atraktivitetin e trupit,
 • të arritur performancën më të mirë.

Sipas prodhuesit efekti i zbatimit të pajisjes është vërejtur ditën e shtatë të aplikimit.

EMS gjashtë pack rrip-muskujve stimulator contraindications

Like shumë stimulimin e muskujve elektrike, AB trajner EMS Six Pack ka një numër të contraindications standarde:

 • shtatzënisë
 • çrregullime mendore,
 • sëmundje të zemrës,
 • alkoolit dhe shtesë varësia,
 • kanceri,
 • qarkullim të dobët,
 • tuberkulozi,
 • sëmundjet e natyrës virale.

Gjithashtu efektet e pulses elektrike mund të ndodhë hypersensitivity, në mënyrë të veçantë, për shembull, acarim të lëkurës. Atëherë trajnimi duhet të ndalet dhe të konsultoheni me një mjek.

Përndryshe, EMS gjashtë paketë rrip-muskujve stimulator para se të implementohet, konsumatorët duhet t’i nënshtrohen profesionistët e testimit – testimi në laborator. Prandaj, për të gjitha grupet e tjera të popullsisë që nuk janë përfshirë në listën e contraindications, stimulator është një pajisje shumë e sigurt.

AB trainer EMS Six Pack – Përfitimet

EMS gjashtë pack rrip-muskujve stimulator është shumë popullor në mesin e konsumatorëve për shkak të një numri të avantazhet e tij:

  efikasitetit

 • Lartë. Me përdorim të rregullt një stërvitje impuls për 15 minuta në ditë mund të zëvendësojë klasa palestër për 2 orë. Me përdorim të përditshëm të kësaj pajisje është konsumimi i më shumë se 5.000 kalori në muaj.
 • Ndikimi në grupe të ndryshme të muskujve. Imitues i plotë përfshin një petale veçanta xhel që janë universale dhe mund të jenë bashkëngjitur jo vetëm në bark, por edhe në tuaj mbrapa, këmbët, krahët, mollaqe, e cila mundëson që të pompë grupe të ndryshme të muskujve.
 • Lehtësinë e përdorimit. Për përdorimin e pajisjes nuk ka nevojë t’i nënshtrohet ndonjë trajnim. Përdorimin e tyre është e thjeshtë dhe e lehtë, ju vetëm duhet të lexoni me kujdes udhëzimet e bashkëngjitura. Gjithashtu, ajo është e LAN, dhe kjo nuk ka nevojë për furnizim shtesë me energji elektrike.
 • kompaktësia. Pajisja ka një madhësi mjaft kompakt që e lejon atë që do të përdoret edhe në veshje imperceptibly. Pajisja është gjithashtu e lehtë për të marrë me të dhe përdorimin gjatë udhëtimit ose në pushime.
  Operacioni

 • Safe. tensionit të ulët absolutisht të sigurt, e fortë shkarkimi aktuale nga instrumenti nuk mund të merret. Edhe në procesin e shfrytëzimit ata janë të pamundur për të marrë të plagosur ndërsa në trajnimin me pajisje të përgjithshëm sportive është shumë e zakonshme. Përveç kësaj, pajisja ka një automatike mbyllur-off special – mbrojtje kundër mbingarkesës
 • .

 • çmim të volitshme. Çmimi i AB trajner EMS gjashtë pack Mjaft të përballueshme për të blerë një pajisje që mund të pothuajse të gjitha segmentet e popullsisë. Krahasuar me treadmills më të shtrenjta dhe të rëndë dhe Simulators të tjera sportive, pajisja diskutuar është një opsion mjaft i buxhetit.

EMS gjashtë pack rrip-muskujve stimulator – si të përdorin

Procesi i aplikimit AB Trainer EMS Six Pack si më poshtë:

1) Së pari, do të përcaktojë zonën e muskujve studiuar.

2) Për të përgatitur vendin e lidhjes së stimulator, lëkura është degreased tërësisht.

3) Device është fiksuar në vendin e përdorimit është e kontrolluar dhe të arsyeshme e saj të ngushtë me trupin.

4) kthen pajisjen dhe në të është instaluar variantin e duhur të intensitetit të ngarkesës.

5) Kur stimulator do të respektohet jo vetëm një ndjenjë të brendshme që kontrata muskujt nën ndikimin e impulseve, por ajo do të jetë e dukshme me sy.

>>>>  Keto Guru - pilula hollim janë të vetmit në treg

6) Në fund të ushtrimit pajisja është e fikur, rrip hequr dhe lëkura pastrohen me antiseptik.

Prodhuesit përcaktojë kohëzgjatjen optimale të ushtrimit si 15-25 minuta. Sot, rrjeti nuk është e vështirë për të gjetur një video dhe foto të detajuara udhëzimet e përdorimit të pajisjes.

Në lidhje me pjesë të veçanta të trupit prodhuesit të japë rekomandimet e mëposhtme:

 • Kur punon me duar si pika ndikimit për zgjedh stimulator anën e jashtme ose e brendshme e gjymtyrë, triceps apo biceps.
 • Ngarkesa maksimale në stomak do të jepet kur vendosjen pajisjen alternuar në lob sipërme dhe të poshtme të barkut.
 • Kur e ekspozuar për pajisjen këmbë është e bashkangjitur në pjesën e përparme apo e pasme të kofshës, me theks të veçantë në studimin e mollaqe.

me përdorim të përditshëm gjatë një stërvitje të vetme është këshilluar që të kthehet për të përdorur katër nivele të ndikimit në muskul:

 • masë të muskujve pari është ndikimi i butë -. Sipërfaqja e trupit ngrohur deri dhe të gatshëm për proceset yndyrë-djegia
 • Next vjen fazën fillestare të trajnimit -. Ndikimi i rritjes së qelizave yndyrë dhe të fillojnë të shkatërrohen
 • Pastaj vjen më intensive pulsing muskujt do të përjetojnë ulje të shumta, e cila çon për të pompimit të muskujve.
 • Në fund del një efekt zbutës në muskujve të butë të pushojnë që nuk ndodh në dhimbjen e mëposhtme ditore.

Kështu, për të konsumit bazë për zbatimin e aparatit është lidhja e duhur të hypoallergenic gjethe-petals, e cila plotësisht të përsëritur lehtësim e trupit të njeriut, brenda së cilës janë elektroda që impulset transmetojë në sipërfaqe trajtuar xhel.

Gjethet janë të praktike të lartë, ata janë të qëndrueshme, dhe qëllimi i tyre është që në mënyrë të barabartë të shpërndajë energji në një zonë të veçantë të trupit.

Nga ana tjetër, AB trajner EMS gjashtë përdorime paketë “teknologji zgjuar” që ju lejon të rregulluar ngarkesën në një pjesë të veçantë të trupit dhe duke përdorur programe për të siguruar intensitet të ndryshëm dhe kohëzgjatja.

Gjithashtu i gjithë procesi është bërë duke përdorur një xhel të veçantë, qëllimi i së cilës është kryerja e qetë e impulseve në lëkurën e njeriut. Përveç kësaj, kit përfshin një rrip të veçantë, duke siguruar respektimin e plotë të pajisjes në trup.

EMS gjashtë pack rrip-muskujve stimulator – reagime pozitive

Ne kemi bërë një studim të pavarur veten nga Interneti ka mbledhur më reagime tipike pozitive rreth EMS gjashtë pack Zone-e stimulator muskujve. Pra, këtu është ajo që përdoruesit e më shpesh vlerësoi po diskutojmë trajner:

 1. Pasi duke e përdorur atë, në fakt, të ndodhë – hedh lëng i shtresës së yndyrë, të reduktuar peshën, lehtësim të muskujve rritet dhe të rritur forcën e muskujve. Kjo është, sipas mendimit të shumë, pajisja punon mjaft efektive.
 2. Rezultati është i dukshëm pas pesë ditësh të përdorimit që i motivon për të përdorur atë më tej.
 3. kursen kohë dhe energji për gjëra të tjera. Një mundësi e shkëlqyer për të dashuruar “shtrihem, TV shikojnë dhe peshën humbasim”.
 4. përshtatshme, mund të aplikohet në pjesë të ndryshme të trupit dhe trajnimin e grupeve të ndryshme të muskujve.
 5. Thjeshtësia dhe përdorshmëria e imitues – në shtëpi dhe në pushim dhe në tranzit. Punon pa një rrjet, të pavarur.
 6. Çmimi i ulët i pajisjes. Veçanërisht në krahasim me pajisje të tjera të ngjashme, dhe makina të ndryshme peshë. Këtu ai në mënyrë të konsiderueshme fiton.
 7. Mund të përdoret për të sëmurët që nuk lëvizin fare ose nuk dal nga shtrati.
 8. Ndihmon për të hequr qafe të shthurjes lëkurës dhe celulitin. Lëkura bëhet elastike dhe elastike.
 9. Mënyrat e ndryshme të ju lejojnë të zgjidhni intensiteti optimal dhe kohëzgjatja e procedurave, si dhe të dobishme për të kombinuar ato.
 10. patch ngjitet petals, të përcaktuara mirë në lëkurë, nuk lëvizin, të përcjellë qartë impulset.
 11. pra ndihmon me lëndime, kur nuk është në mënyrë aktive duke lëvizur, dhe cramping muskujve.
 12. Ju mund të përdorni të gjithë familjen. Nuk ka contraindications, edhe për fëmijët.
 13. Kjo është një ndjenjë e pazakontë, por të këndshme.

AB trainer EMS Six Pack – komente negative

Interesante, në sfond të kësaj një shumë mjaft në internet dhe negative komente në lidhje me këtë pajisje. Më tipike janë deklaratat e mëposhtme:

Efekti

1) Small. Reklamat mbivlerëson në mënyrë të konsiderueshme të mirat dhe shumë rrallë flet për të këqijat. Vizatimi cubes nuk është vërejtur, si dhe marrjen e shpëtoj peshë të tepërt dhe celulitin.

>>>>  CANNABIS OIL CBDOL - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

2) disa vajza dhe gra për shkak të stimulimit të barkut të ulët ndonjëherë gjakderdhje ndodh nga mitër me këputje e korpus luteum, i cili vepron si një kërcënim të drejtpërdrejtë për jetën dhe është një ndërlikim nga rrymat impuls.

3) stimulimit elektrik në mënyrë të rregullt ka një efekt të dëmshëm në zemër.

4) Shpesh prodhuesi është i paidentifikuar, dhe pajisja shkon poshtë vetëm për një javë të dytë.

5) Para stimulimin e stomakut dhe pjesë të tjera të trupit duhet të rruhem me kujdes, sepse rrip është e bashkangjitur në mënyrë të vendosur në lëkurë dhe pastaj dhimbje fatkeqësi në praninë e qimeve edhe të vogla.

6) Nëse ju mendoni rreth saj, lista e contraindications është mjaft serioze. Ai përfshin edhe sëmundjet virale, të cilat përfshijnë të ftohtë të përbashkët.

Siç mund ta shikoni, këtu është diçka për të peshoj. Dhe për disa lloje të sëmundjeve duhet të dinë gjithçka për t’u përdorur.

EMS gjashtë pack rrip-muskujve stimulator -? Se sa dhe ku për të blerë

Ajo është përmendur tashmë se çmimi i EMS gjashtë pack stimulator rrip-muskujve është mjaft demokratike, por sa në fakt kushton. Në faqen zyrtare të prodhuesit specifikon çmimin e 1 ….. Kjo është kostoja e një kit të plotë e cila përfshin rripin, dy pllaka për fiksimin në këmbët ose duart. Gjithashtu është përfshirë udhëzim në Europen.

Për fat të keq, për shkak të popullaritetit të madh të këtij stimulues është falsifikuara shpesh. Dhe kjo është e mundur për të përcaktuar cilësinë dhe disponueshmërinë e certifikatës së mostrës evropiane. Megjithatë, kriteri për cilësinë e mallrave zakonisht është e mundur të përcaktohet në mënyrë të besueshme vetëm duke filluar të përdorin atë. Por pastaj për të marrë atë përsëri është shpesh mjaft problematike, sidomos nëse blerja është bërë nëpërmjet internetit.

Në këtë rast, prodhuesi nuk këshillon për të blerë atë në dyqane të rregullta, offline si dhe në dyqane të shumta në internet që shesin mallra sportive. AB trainer EMS Six Pack për shitësit për të shmangur të falsifikuara nuk arrijnë. Dhe kjo mund të blihet vetëm në faqen zyrtare të prodhuesit.

Prandaj, me kujdes të shqyrtojë të gjitha të mirat dhe të këqijat e kësaj pajisje, dhe në qoftë se ju vendosni që ky stimulator muskujve meriton vëmendjen tuaj, dhe ju doni të përpiqen për të humbur peshë, të shtrirë në shtrat dhe shikuar TV (dhe perspektiva është shumë joshëse!), të blerë atë në vendin zyrtare shmangur fakes.

Gjurmë të ngjashme:

Si për të peshës të humbasin të drejtën këshilla rrugën për ata që vendosën një herë dhe për të gjithë për të thënë lamtumirë të wesolek shtesë për të hequr pas lindjes isatphone me një mjek diete të quajtur 8 masazh kryesore преимуществLPG. Për dhe protivec për të humbur peshë pas lindjes

Konsumimi i më shumë frutave mund të përmirësojë dendësia e kockave. H4> Pravdabeslana! Nuk është e vërtetë!

Konsumi i ushqimeve me një sasi të madhe të kalciumit bio te mundeshme përmirëson densitetit të kockave. Frutat zakonisht përmbajnë një shumë e kalciumit.

proteina e tepërt grumbullohet në muskuj, në mënyrë që ata të rriten. H4> Pravdabeslana! Nuk është e vërtetë!

Sapo nevoja për proteina dhe energji ka qenë i kënaqur, aminoacidet e tepërta janë konvertuar në acetil-CoA, prej tyre në acidet yndyrore dhe ruhen në adipocytes. Rrjedhimisht, proteina e tepërt nuk do të kthehet në muskujve.

Kalorive konsumuar pas shtatë në mbrëmje, depozituar automatikisht në formën e yndyrë që kontribuon në shtim në peshë. H4>

Pavarësisht se kur ju hani, kalorive ekstra janë përdorur në reaksionet anabolic, është konvertuar në yndyrë ose glycogen, dhe shtyrë. Nëse ju hani më pak kalori se sa keni nevojë për reaksione katabolike do të ndodhë në trup më shumë dhe për këtë arsye do të jetë triglycerides degraduar.

Dëshironi të humbur peshë, por nuk e di ku të fillojë?
Merrni testin dhe të parë nëse ju mund të shpëtoj e peshë të tepërt, pa ndihmën e specialistëve

Zbuloni se si të pambrojtur jeni të manipulimit industrinë e humbje peshe!
Merrni quiz dhe testuar njohuritë tuaja në lidhje me të ushqyerit

Previous article

Lordliness - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Next article

Artrofast - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi