Skip to content

Keto Guru – pilula hollim janë të vetmit në treg

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Keto Guru është plotësuar për humbje peshe, pa agjërim, ndërprerje apo kufizime. Me dietë revolucionare keto ajo punon edhe kur mjetet e tjera janë të pafuqishme! përbërësit natyral të aktivizuar metabolizmin dhe pastruar trupin pa ndërhyrje në ekuilibrin hormonal. Ndihmon transformuar yndyrë trupit në energji aktive në ditët e para të pranimit.

Karakteristikat e dietës keto

New keto dietë me një activator unike e metabolizmin e Keto Guru për humbje peshe janë një metodë e re e luftës kundër peshë të tepërt. Kjo është një nga llojet e terapisë mitokondriale metabolike, parimi

3 3 Keto Guru  pilula hollim janë të vetmit në treg

kryesor i të cilave është i bazuar në

kufizimin futje e karbohidrateve dhe për të rritur konsumin e yndyrë. Si rezultat, rrit prodhimin e ketones, të cilat janë burimi kryesor i energjisë.

rregull bazë të dietës keto:

 • 60-70% duhet të jetë yndyrna.
 • rreth 15-20% proteina.
 • vetëm 10-15% karbohidratet.

Kjo dietë nuk do të thotë një rënie të mprehtë në dietë kalori. Pra, nëse ju pëlqen ushqimeve yndyrore (mish, peshk, vezë, djathë, arra, etj), atëherë në këtë dietë ju do të ndiheni shumë më të shëndetshme dhe më të rehatshme se llojet e tjera të dietat.

parasysh se dieting Ramazani referohet kufizuese, përveç që u krijua shtesë Keto Guru. Ajo ndryshon metabolizmin e yndyrës në mënyrë më efektive, mbush mungesën e vitaminave dhe mineraleve, rrit efektin e hollim deri në 3 herë. Në vend të disa javëve të ristrukturimit të metabolizmit, sintezë e ketoneve me këtë shtojcë fillon minuta vetëm pas 30-40.

Mekanizmi i efektit të: “humbje peshe / përmirësimin e shëndetit”

Keto Guru nga obeziteti është një aktivizues i ri i metabolizmit, e cila nuk ka ndërhyrë me vetë bilancin tuaj hormonal. Kjo është një përforcues natyrore të njëjtën dietë që plotësisht përshtat për proceset natyrore metabolike.

Këto tableta shkumëzuese janë të dizajnuara për njerëzit që kanë një predispozitë për të fituar peshë. Ajo mund të jetë faktorë gjenetike dhe çekuilibër hormonal, dhe mosfunksionimi i brendshëm i proceseve metabolike.

Mekanizmi i veprimit të Keto Guru:

 • prishet

  depozitave yndyrore.

 • Rrit procesin e metabolizmit aktive.
 • Redukton efektet e radikaleve të lira në qelizat.
 • normalizes nivelin e glukozës, zvogëlon shanset e zhvillimit të diabetit.
 • redukton lodhjen, rrit efikasitetin.

Përbërja e Keto Guru – vetitë e përbërësve

raporti optimal i vitamina dhe substancave aktive në tableta shkumëzuese ka dietë keto i toleruar dhe fiziologjik të trupit. Pra, ai punon shumë më mirë, dhe ju mund të gjeni një shumë komente pozitive rreth Keto Guru në internet.

>>>>  Anti Cellulium - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Konsideroni disa nga përbërësit mjeteve aktive:

 1. L-glutamine. Një nga amino acidet aktive të përfshira në sintezën e disa enzimave dhe serotonin. Neutralizon amoniak. Eliminon anësore të ketosis,

  1 43 Keto Guru  pilula hollim janë të vetmit në treg

  të tilla si lodhje dhe zbavitje. Përmirëson humbjen e përqendrimit, stimulon peshë pa humbur në masë të muskujve.

 2. GABA (gama-aminobutyric acid). Merr pjesë në proceset metabolike të trurit, përmirëson kujtesën, përshpejton proceset e të menduarit.
 3. Magnezi. sasi të mjaftueshme të këtij minerali gjurmë ndihmon për t’u çlodhur muskujt pas një stërvitje, heq dhimbje në nyje dhe kockat. Heq spazma në muskuj.
 4. Kaliumi. Ndihmon në forcimin e muskujve të zemrës, ndikon depërtimin e insulinës dhe glukozës në qelizë. Së bashku me natriumit parashikon formimin e potencialit qelizor, rregullon funksionin e të gjitha organeve.
 5. pyridoxine (vitaminë B6). E nevojshme për metabolizmin normal të proteinave dhe yndyrave, është e përfshirë në formimin e qelizave të kuqe të gjakut. Luan një rol të rëndësishëm në funksionimin e sistemit nervor.
 6. Niacin (vitamina B3). Zvogëlon sasinë e kolesterolit të dëmshëm në gjak. Përfshirë në proceset kryesore metabolike në trup. Ofron një të plotë “frymëmarrje qelizore”.

Udhëzime për përdorimin e tableta Keto Guru

Dëshmia . Për

të gjetur nëse ju duhet të marrë shtesë Keto-Guru, ju keni nevojë për të llogaritur indeksin e masës trupore sipas formulës:

 • BMI = pesha (kg) / lartesi (m) 2.

Nëse kjo është mbi 25, kjo do të thotë se ju ndoshta keni peshë të tepërt trupore që korrigjim nevojave.

Manual . Aplikoni Keto Guru për të humbur peshë nevojë vetëm 1 herë në ditë. Vetëm të shpërndarë 1 tabletë shkumëzuese një xhami të ujit të pastër dhe pije.

Aplikoni produktin që në kohën e mëngjezit për 30 ditë. Paralelisht me një dietë të butë keto, produkt ofron një peshë deri në 15 kg për muajin e parë.

Kohëzgjatja e përdorimit të tabletave plot gjallëri përgatitur individualisht, i varur peshat fillestare, shkalla e vetë metabolizmin tuaj, si dhe rezultatin e dëshiruar.

Kundërindikimet Keto Guru

Për të përdorur dietë Keto për të humbur peshë me Keto Guru nuk rekomandohet vetëm për personat me mbindjeshmëri individual të plotësuar. Në raste të tilla, mjekët rekomandojnë për të zgjedhur mjetet alternative me përbërjen e duhur. Gjithashtu ndër contraindications për humbje peshe shtatzënisë dhe laktacionit në gra, dhe në sëmundjet kronike asnjë nuk

19 20 Keto Guru  pilula hollim janë të vetmit në treg

ka contraindications.

Përfitimet dispozicion për të gjithë Keto Guru

Pesha humbje është një proces kompleks i ristrukturimit të proceseve metabolike, e cila zvogëlon sasinë e yndyrës trupit. Për fat të keq, për të humbur veten, dhe më e rëndësishmja, të mbajtur rezultati fituar nuk është gjithmonë e lehtë. Shumica e rreptë, dieta kufizuese nuk e marrin parasysh bazat e metabolizmit, duke shkaktuar peshë, shpesh është e pamundur për të reduktuar.

>>>>  Bust Pro Xhel për zgjerimin e gjirit - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Sports janë një shtesë e madhe për një dietë të shëndetshme. Por aktivitetet shtëpie janë shpesh joefektive, dhe në mes punës dhe familjes, në ritmin e çmendur të jetës që të gjeni kohë dhe para për palestra është mjaft e vështirë.

Efekti i vërtetë, provuar në provat klinike, ka një mjet Keto Guru.

Një numër i madh i përfitimeve shpjegon kërkesën në rritje për këtë shtojcë:

  efikasitetit

 1. Lartë, në krahasim me dietë standarde keto.
 2. Mungesa e shqetësimit lidhur me humbje peshe.
 3. siguria e plotë e provuar për trupin, duke marrë parasysh të gjitha elementet fiziologjike e metabolizmit.
 4. Mbajtja e një peshë të qëndrueshme edhe pas ndalimit të trajtimit.
 5. Shërimi i trupit, përmirësimin e funksionimit të sistemit nervor.
 6. Nuk ka efekte anësore.
 7. Ruajtja e mases muskulore.
 8. tolerability mirë të dietë.
 9. Rikthe vitamina dhe minerale ekuilibër.
 10. Jo testuar në kafshë, e madhe për VEGJETARIANËT.

Keto Guru – komente reale

është një mjet i mirë. Të lënë përshtypje pozitive! Kam humbur 8 £ në 1 muaj. Origjinali peshonte 87. provuar tashmë për të humbur peshë, por me një tjetër grup por pa dietë, efekt në të gjitha loool. Pa ndonjë korrigjimet e ushqimit në rezultat e Përgjithshme nuk mund të arrihet në çdo rast, edhe në qoftë se ju shkoni në palestër.

Për të refuzojë të gjitha ushqimet gjithashtu nuk mund të vijnë në shtëpi nga puna ju nuk do të ketë një pjesë të veçantë për të gatuar, nuk ka kohë. Me “Keto Guru është” çdo gjë është shumë më e lehtë, ushqimi është mjaft e thjeshtë, një shumë të asaj që është ende e mundur se kompensuar me karbohidratet. Tani rezultati im është sigurisht jo ideale, por deri sa të shkoj për një goditje e lehtë një herë në ditë, për të mbajtur veten në formë.

Në të gjitha pyetjet shkruani në e-mail:. [email protected]Мария K., 38 vjet

I kishte provuar fillimisht për të humbur peshë në dietë ketone pa fonde shtesë. Për 2 javë kam humbur vetëm 2 kg, kjo donte të lënë reagime negative rreth Keto Guru. Po, dhe duke pasur parasysh se ajo nuk është aq e thjeshtë, ishte dobësi, pakujdesisë, thjesht do të shtrihem, dua të fle.

>>>>  CANNABIS OIL CBDOL - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Pastaj në një nga forumet për humbjen e peshës gjetur një fije lidhje me këtë mjet. Pas urdhërimin kam dërguar një keto-feje tashmë pas 6 ditësh, unë nuk e di se vera është një shitës apo postë.

Këto pilula pak i ëmbël, shije është e këndshme, nahimichil. Me ta kam tashmë në 1 javë kam filluar të humbur peshë në 2.5 kg! Atëherë procesi vazhdoi për rreth 1-1,5 kg në javë. Pranuar si në udhëzimet. Nuk shënon shtrirje të majtë, edhe pse unë shumë për këtë qëllim u përjetuar (pas lindjes se unë ende u shfaq disa vjet më parë). Efekti është e mirë për 3 muaj e mbajti.

Në të gjitha pyetjet shkruani në e-mail:. [email protected]Настя K., 25 vjet

Opinion dietës, gastroenterologist

Humbja e peshës pa dieting është një mit popullor që mediat tona dhe kompanitë farmaceutike të ushqyer njerëzit naiv. Gjithkush dëshiron për të humbur peshë pa përpjekje, duke ruajtur mënyrën e tyre të jetës. Një nga më të buta dietat fundit konsiderohet “keto”. Kjo nënkupton një kufizim të konsiderueshme të karbohidrateve në dietë.

Pavarësisht nga fakti se ajo u bë tashmë një prirje e re e modës, kjo nuk dietë pa mangësi. Shumë nga pacientët e mi ankohen për përgjumje, të qenët i përgjumur, konfuzion.

Kjo është për shkak se glukoza është substrati kryesor i energjisë të trurit. Me shtesë Keto Guru komente në lidhje me këtë dietë janë duke ndryshuar në mënyrë dramatike. Kjo jo vetëm që siguron portabilitetin e mirë të dietë e re, por edhe rrit efektin e vet. Është e rëndësishme që nuk ka “burners yndyrë” hormonale ose artificiale që i jep sigurinë e shkëlqyer profile.Kaplunova Anna Denisovna, mjeku i kategorisë më të lartë.

Ku për të blerë Keto Guru overpayments

tableta plot gjallëri për humbje peshe Keto Guru të ketë një faqen zyrtare, ku ju mund të bleni mjet origjinale direkt pa akuza shtesë dhe overpayments.

Nëse keni pyetje në lidhje me produktin apo dietë të shëndetshme, ju lutem të lënë numrin tuaj celular në formularin e aplikimit në faqen e internetit në linkun e mëposhtëm. Ju do të telefononi Soccer për të sqaruar të gjitha detajet.

për të porositur Keto Guru! Pjesa e 50% nga prodhuesi!

zbritje shtesë sezonal bën produktin më të përballueshme për blerësit. Tani çmimi është reduktuar nga sa më shumë 50%! Në aksione mund të marrin pjesë vetëm klientë të rinj.

Previous article

Bentolit pije për humbje peshe - produkte origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Next article

Cardiline çmimi special