Skip to content

Peau Jeune Skin care – produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Pavlina Yanovna

Written by

Pavlina Yanovna
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Mjetet për përtëritje nr 1 – serum Peau Jeune Skin care. lejon për të ruajtur shëndetin dhe elasticitetin e lëkurës pa ndonjë dëm. Është më efektive në mesin e shtojcave në dispozicion të këtij lloji, rezultatet shfaqen tashmë pas aplikimit të parë.

Çfarë është Peau Jeune Skin care?

Serum Peau Jeune Skin care është një zhvillim unik i shkencëtarëve në fushën e cosmetology. Për të luftuar rrudhat ajo është bërë shumë më e lehtë. Mjet ju lejon për të rivendosur Shine natyrale të lëkurës për një muaj e përdorimit. Ky rezultat nuk tregon ekzistuese

2 41 Peau Jeune Skin care  produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

metodën e përtëritje.

Në kontrast të

plotë me Botox, serum Peau Jeune Skin care plotësisht i sigurt për trupin. Ajo mund të përdoret në çdo lëkurë – nuk ka acarim apo dhimbje ajo shkakton. Në përbërjen e anti-plakje mjetet – komponentët natyrore bimore dhe shtazore. Falë kësaj, lëkura ka një elasticitet natyrore nga aplikimit të parë.

Si funksionon Peau Jeune Skin care?

Anti-Wrinkle Serum Peau Jeune Skin care duke luftuar me grooves mbi fytyrën e një tjetër-origjinës – si me imitator dhe moshën. Në përbërjen e produktit komponent i rëndësishëm është një analog sintetik i helmit snake (Syn-Ake) që eliminon shkakun e rrudhave. Syn-Ake është një bllokues i impulseve nervore që janë përgjegjës për shtrëngimin e lëkurës. Kështu muskujt fytyrë mos kontratës dhe të lëkurës për një kohë të gjatë mbetet në një gjendje të relaksuar.

 • Heq shenjat e plakjes. Aplikimi i serumit heqjen merr shpëtoj e rrudhave dhe për të parandaluar të reja.
 • efekt anti-plakje. komponente aktive të rivendosur gjendjen e shëndoshë të epidermë, eliminuar sagging. Skin rimerr ish elasticitetin e saj dhe qëndrueshmëri, dhe një ngjyrë natyrale të bukur.
 • korrigjon ovale fytyrës. Eliminon sagging dhe ushqen lëkurën me elementë të dobishme, të cilat përshpejtojnë procesin e shërimit të elasticitetit të lëkurës.
 • Lë një ndjenjë e rehati. Mjet i lejon për të luftuar inflamacion, hequr apo lehtësuar acarim. Pas procedurës nuk është një ndjenjë e freski dhe butësi, lëkura nuk është tërhequr dhe është në formë të madhe.
 • Efekti është arritur në vetëm një muaj.

  Procesi i shërimit fillon pas aplikimit të parë. Për efekt maksimal, ju duhet vetëm 28 ditë e përdorimit.

>>>>  Mega Hair - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

serum

Anti-rrudhë Peau Jeune Skin care rikthen dëmtuar zonat e dermis dhe kthimin në tonin e saj natyrore, pa shkaktuar reaksione alergjike. Kjo është absolutisht e sigurt për trupin, dhe përbërësit e tij natyrore pasuron epidermë me mikroelemente e nevojshme.

Çka është e përfshirë Peau Jeune Skin care?

Serum Peau Jeune Skin care bërë nga substanca natyrore me një numër të pronave të dobishme:

  Lëng

 • Aloe Vera – të përdorin lëng nga gjethet e Aloe Vera. Është një moisturizer shkëlqyer që zbut lëkurën, duke parandaluar ndodhjen e inflamacion dhe acarim. Lëng Aloe Vera është krejtësisht

  1 41 Peau Jeune Skin care  produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

  riparime të dëmtuara dhe fushat e epidermë sëmurë. Mbron nga rrezet UV dhe parandalon plakjen.

 • Syn-Ake – prodhuar nga sintetizimin e një analog i helmit e tempullit Malajzisë e porta. Prodhon një efekt të fuqishëm rinovimin, heq rrudhat, i jep smoothness e lëkurës dhe elasticitet.
 • Ekstrakt oriz krunde – hidratues komponent. Ka një ushqyes dhe efekt freskuese në veshje e guaskës.
 • Vaj

 • Olive është një komponent e natyrshme që prodhon efektin e zbutjen. Mban lagështi në qelizat e epidermë dhe i mbron ata nga tharje.
 • tërshërë ekstrakt – toning përbërës. Kompleksi i mineraleve dhe vitaminave të përfshira në ekstrakt, ushqen lëkurën dhe forcon atë.
 • Rosemary ekstrakt – një antioksidant i fuqishëm. Mbron nga rrezet e diellit dhe ngadalëson procesin e plakjes.
 • Vitamina E normalizes bilancin e ujit të epidermë që e mban lëkurën nga rrezatimi ultravjollcë.

udhëzimet e përdorimit Peau Jeune Skin care

Kur përdorni serum për rinovimin, respektojnë rregullat e mëposhtme:

 • Para së gjithash ju duhet për të

  larë off grim nga fytyra dhe pastruar lëkurën e papastërtive.

 • Tjetër, ju duhet të marrë disa pika dhe të aplikoni në fytyrë dhe qafë.
 • Kështu që mjeti është zhytur mirë, ju duhet të bëni lëvizje të lehta përgjimi e gishtave.
 • 30 minuta pas serum është zhytur plotësisht, mund të aplikoni grim.
>>>>  Gelmiforte nga parazitët - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Beauticians këshillojnë për të përdorur Peau Jeune Skin care për 1 muaj, pastaj të marrë një pushim prej 2-3 muaj.

Dëshmia Peau Jeune Skin care

Për probleme të vogla të lëkurës janë të rekomanduara për të aplikojnë serum gjatë natës. Në periudhën nga mesnata deri në 5 paradite veshje e guaskës më aktive thith ushqyesve. Prandaj, restaurimi do të jetë më efektive.

Kundërindikimet Peau Jeune Skin care

Serum Peau Jeune Skin care përbëhet nga përbërësit hypoallergenic dhe nuk ka contraindications. Por, para përdorimit ajo është e rekomanduar për të bërë testin për ndjeshmëri. Është e nevojshme për të identifikuar intolerancës mundshme individuale ndaj përbërësve të caktuar (helm gjarpërinjsh, polen, etj.).

Çmimi Peau Jeune Skin care

Kostoja e fondeve për rinovimin Peau Jeune Skin care të ndryshme për të gjitha vendet. informacion më të

20 20 Peau Jeune Skin care  produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

saktë mund të merret në zyrën e. website.

Ku për të blerë Peau Jeune Skin care

Serum e pamundur për të gjetur në një farmaci të rregullt ose dyqan. Megjithatë, pavarësisht nga vendndodhja – në Moskë, Kiev apo Shën Petersburg, të blerë Peau Jeune Skin care në faqen zyrtare. Duhet të kini kujdes e rreme dhe të rëndomtë mallrave. Pra, nuk do të urdhërojë një ilaç dyqane të tjera online.

Previous article

KETO PRO Diet - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi

Next article

Bust Pro Xhel për zgjerimin e gjirit - produktet origjinale, blej tani, opinionet, çmimi